Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrázky a Animace

Kdo je JPP? ......zkratka jen pro zasvěcené :-D 

 

Obrazek

 

Obrazek

zleva: Lenka,za ní Irča,já,Rosťa a pod námi v kleče David

Ml.Boleslav,Kladno,Sezimovo Ústí,Znojmo,Žlutice

k Davidovi musím počítat i Mirku (fotila)jeho dnes už manželku,která ho vždy doprovází

(ostatní: Tomáš,Michal,Soňa - potápky z Brna)

 

Jak jsme k sobě přišli ?

V roce 2005 jsme se začali vídat na diskuzi a chatu webu o Egyptě a už nám to zůstalo :-) neuvěřitelné že?  Věk v té době od cca 27 do 48,teď už od 29 do 50  a co je nejvíc neuvěřitelné? Naprosto si rozumíme,asi to bude tím,že máme hodně společného - milujeme Egypt,potápění,šnorchlování a máme každý sice svůj,ale smysl pro humor,ten se projevuje především na našich sedánkách s klábosením na MSN,někdy je to k nevydržení  :-D

 

1. SRAZ JPP - červenec 2006

 Loděnice Sezimovo Ústí

Tak dlouho jsme to plánovali,až jsem se rozhodla na jeden víkend zabavit loděnici a pozvat celou JPP,abychom se konečně viděli naživo. Povedlo se , my jsme se sešli,oťukávali se , a byl to skvělý víkend. Myslím,že už jsme teď všichni věděli,že se vždy rádi uvidíme.

viz fotogalerie -JPP přátelé z internetu

_____________________________________________

 

2. SRAZ JPP - červenec 2007

 Leštinka na Pardubicku

Obrazek

Celý rok jsme  čekali a plánovali nový , v pořadí náš 2. sraz. Protože jsme každý z jiného kouta republiky,není vždy jednoduché se domluvit na místě a hlavně termínu,ale nakonec se opět podařilo !

Rosťa tentokrát nabídl lom Leštinka,kam se s přáteli jezdí potápět,slovo dalo slovo,chvíli jsme dolaďovali termín,aby to všem vyhovovalo. Domluveno a jede se.

Místo je to nádherné,máme pro sebe a pár Rosťovo přátel-potapěčů chalupu sami pro sebe,můžeme si tam dělat,co se nám zlíbí ;-)

Beru ssebou i Věrku a Zdendu (moji přátelé) a zapadli skvěle,jen škoda,že museli odjet domů v sobotu,o moc přišli :-D

Takže se trochu slaví ,pije,hoduje,klábosí,potápí,koupe,leží,sedí,trochu i spí .....a je nám tu všem moc příjemně a lidi,kteří se neznali si prostě padli do oka a jsou v maximální pohodě. Zjišťujeme,že je nám spolu opravdu dobře a že se rádi vidíme ;-)

Víkend se chýlí ke konci, je tu neděle a všichni víme,že se nám vůbec nechce domů. Přichází povídání o plánovaných dovolených,kdo kam se chystá a najednou je to tady ....."co kdybychom konečně uskutečnili tu naši léta plánovanou společnou dovolenou v Egyptě" ????

Netrvá to dlouho a všichni jsou lapeni na udičku. Já s Martou stejně plánujeme odjezd na září,David se přidává,že by taky vyrazlili s Mirkou,Rosťa - jak jinak než nesměle přitakává,Irča se sice před dvěma dny vrátila z Hurghady,ale moc se jí to nelíbilo,tak přikyvuje,že by jela,Lenka má už dovolenou zaplacenou do Hurghady a moc by se jí hodilo,aby jsme jeli ve stejném termínu a byli tam s ní,ale bohužel,máme všichni jinou lokalitu v pácu a to Sinaj.

Dávám tomu nápadu tak 50% na zrealizování,to už tady několikrát bylo a dohodnout se na termínu není vůbec pro tolik lidí jednoduchá věc.

Loučíme se a rozjíždíme každý na jinou stranu republiky ,ale červíček hlodá a myslíme určitě všichni na to ,jak by to bylo skvělé si společnou dovču užít.

Jsme doma a začíná bouřlivá debata na MSN,všichni chtějí jet a tak začíná plánování termínu. Je to mazec,každý by mohl jinak,někdo nemá naplánovanou dovolenou a musí si ji zajistit a podobně.

Nakonec se po týdnu shodujeme na jednom termínu od 28.8.2007 ale vůbec to nebylo jednoduché.

To snad ani není možné,my snad OPRAVDU POJEDEME !!!

Hotel a lokalitu máme vybrané a zbývá zajistit u CK 6 míst,tolik bude totiž účastníků zájezdu.

já,  Rosťa(conki), David (dave)+ Mirka

Irča (sealife) + její Lucka

27.8.-6.9.2007

hotel EL FARAANA REEF - Sham El Sheikh

Obrazek

recenze slibují skvělý, neponičený korálový útes přímo u hotelu,to jsme všichni chtěli,takže snad skvělá volba.....uvidíme

Obrazek

3. SRAZ JPP - srpen -září 2007

 EGYPT  - Sharm El Sheikh

Obrazek

 

 

CESTOPIS  O TÉTO SKVĚLÉ DOVOLENÉ NAJDETE NA HLAVNÍ STRÁNCE

Egypt: popáté s JPP - s přáteli z internetu

FOTKY ve fotoalbu -JPP přátelé z internetu

 


 

 

 

 

4. SRAZ JPP - 13.-15. červen 2008

 Leštinka na Pardubicku

letos tedy opravdu originální

Obrazek

Mirka a David

se za přítomnosti mé a Rosti  (svědci )

a ostatních JPPáků

vzali na úřadě ve Skutči

14.6.2008 v 11.00 hodin

 

Protože se nám Leštinka vloni v červenci osvědčila i letošní sraz byl naplánován a uskutečněn opět zde na zatopeném lomu,kde si i naši potapěči (Rosťa a další nám už známý kámoši )užijí své.

Když jsme se sešli 11.6.08 večer na MSN,abychom domluvili podrobnosti před pátečním odjezdem,kdo co vezme a jak pojede a podobně, odchytil si mě a Rosťu David ještě než přišli ostatní a zakázal někoho přdávat do konverzace,že nám musí něco důležitého říct.

Zeptal se,jestli máme platné občanky (myslela jsem si vzhledem k jeho povolání o tom své ),ale čekala jsem co z něj zase vyleze ......a vylezlo.

Sdělil nám,že se v sobotu 14.6.08 s Mirkou,se kterou žije už 10 let , vezmou ve Skutči (kousek od Leštiky) a požádal mě a Rosťu,jestli bychom jim to odsvědčili.

Žádné sváteční oblečení,nic takového prostě v civilu,to je přání Davida a Mirky a budeme to respektvat i když proběhne posléze pár mailů na téma jestli to není nějaké recese a podobně .................no uvidíme

já  i Rosťa jsme opravdu hodně potěšeni

 

Zároveň padlo přísné embargo na tuto informaci,že to bude pro všechny překvapení no tudíž pro mně 3 dny utrpení,protože jsem se všemi byla jasně v kontaktu a nesměla jsem ani ceknout .Tuhle zprávu se mají všichni dozvědět až na Leštince v pátek večer.

 3 dny utekly jako voda a byl tu pátek 13.

K JPP přibyla nově Regina,taky potapěčka z Prachatic

tak vítej děvče mezi námi

Obrazek

 

Přijela v pátek ke mně a po nutném poklábosení jsme vyrazily směr Leštinka.

Pořád jsem nic nevyzradila !!!!!

Bloudíme trošku po cestě,ale nakonec přece jen za pomoci místních ,kteří jsou rozenými navigátory  :-))))) máme jet kolem břízek nahoru .....všude jsou břízky !!!!

Na Leštince jsme jako první,dáme si panáka s Míšou - teda jenom já a Regina  (Míša a Pavel jsou majiteli potapěčské základny a jsou skvělý)

Obrazek

a čekáme neptrpělivě na ostatní. Regina je určitě dost nervozní,protože se setká s JPP poprvé na živo,ale já vím,že to bude v pohodě ,však je všechny znám ne ???

Letos nepřijede Irča ,moc nás to všechny mrzí,ale povinnosti jí to nedovolují ,ale  stejně ještě tajně doufáme,že se objeví.......... marně :-( nepřijela

ale fotečku jí sem dám,aby jí to nebylo tolik líto holce naší milé hodné

Obrazek

Přijíždí Rosťa Obrazekse svým kamarádem Tomášem z Třebíče,dál přijíždí pomalu Michal, jeho kámoši Štefan a Jarda s dětmi

 

no a konečně se přivalí Lenka s dětmi,Kubou a Adélkou,tu vidíme všichni poprvé Obrazek

Obrazek

Nakonec přijede i David s Mirkou,ale jsou poslední a tak teď už aby to o té svatbě řekli ostatním,nebo už to nepřežiju a budu si muset strčit hlavu do lomu pod vodu abych nemluvila :-))Obrazek

Tak a teď už to všichni vědí a ze mě spadl ten obrovskej balvan a můžeme pařit a taky paříme dlouho do noci  ajá mám obavy,že svatbu zaspíme,ale jsou mezi námi i zodpovědní jedinci a máme jistotu,že nás někdo ráno vzbudí

Těšíme se určitě všichni na ten den "D" a ráno dokonce vstaneme všichni dříve,jak nevěsta :-)

Skoukneme nějaké to video Davidova večerního dloooooouhého monologu kterým nás opravdu pobavil všechny komplet.

No a je tu 10.00 a pomalu se začneme chystat do Skutče. Jedeme jen ženich,nevěsta,svědci a Regina s Lenkou-budou fotit. Největší starost o oblečení má asi malej Kuba,povídá mi,že má problém, že nemá vhodný boty :-)) no není to ObrazekObrazekObrazekzlatíčko ??? Obrazek

Obrazek

Ještě David zkontroluje občanky nám svědkům a jedééééééééém

Obrazek

Ostatní fotky ze svatby si můžete prohlédnout ve fotoalbu ,dám jich tam dost a můžete se pokochat ženichem a nevěstou. Mirce to mimořádně sluší,zhubla a vůbec .....je taková celá nějaká pěkná .

Obrazek

V poledne jsme zpátky už s panem a paní Riesovými

Všichni samosebou gratulují novomanželům a Míša s Pavlem dokonce i obětují jeden talíř na rozbití,aby jin ty střepy přinesly štěstí

A já teď budu tak trošku za chytrou a chci Davidovi a Mirce tady říct,protože na Leštince jsem to nějak nestihla:

Obrazek je to celý hlavně o toleranci ,tak na to pamatujte, pokud nebudete jeden druhého tolerovat , tak to nepůjde, ale to vy už víte, nejste spolu jeden rok, přeji vám hodně společných tolerantních let 

            Obrazek-nebo už to bude jenom takhle Davide :-)

 

ObrazekObrazekObrazek

Najednou jsou všichni po minulé noci a zážitku ze svatby unavení,tak vyhodíme na trávu (já vyhodím) spacák,že si s Davidem lehneme a prospíme se ,ale v tu ránu jsou na spacáku všichni , malej Lenčin Kuba si nacpe do uší Trikolínu,kterou jsem mu dala,ale tak důkladně,že mu nejde vyndat, navíc si ji namotá do vlasů , máma Lenka spí a tak rozhodnutí ,jestli Kubovi ustřihnout ty vlasy kolem uší , je schváleno jeho starší setrou Adélkou a jdu pro nůžky , protože Kuba ječí,když mu chceme tu Trikolínu vytahat,jako střelená svině :-)) a je to hotovo v cukuletu . Lence to řekneme až se vzbudí.Ale nevadilo jí to... no ještě aby vadilo,když jsme Kubu měli nastarosti my ostatní :-))

Kluci potápky se jdou nořit, Regina mi nabízí neopren ať jdu s nimi .....no to by to dopadlo po včerejšku ....tak se vymlouvám,že mě pod vodu nikdo nechce vzít a Regina hned na Rosťu (který mimochodem neví , která bije ) proč mě nechce vzít a Rosťa se už už chystá  ,jak to má ve zvyku ,slušně říct,že mě teda vezme......dělám  na něj držtičky,že jako NE!!!!,aby to ale Rgííí neviděla,smějeme se s Davidem a Mirkou,jak Rosťa na nás hledí jak puk ,co to zase má být???? :-)))

Pomalu se probíráme k večeru a nabíráme opět síly na  pařbičku. Kluci Jarda a Štefan jsou muzikanti,berou kytary,hraje se, zpívá se ,jí se,pije se .................

V neděli ráno před odjezdem nám Pavel ještě ukáže video z jejich základny v Thajsku s nabídkou,že by nám sehnal i letenky,kdybychom se rozhodli za nimi do Thajska přiijet. Zní to hodně lákavě,všichni jsme z toho nadšení,ale uvidíme,co čas přinese, zamluvena je chalupa na Leštince na 1. víkend v září zase pro nás  a to už se budeme muset domluvit , jestli pojedeme na podzim spolu do Egypta,nebo to necháme na Thajsko třeba v únoru ???

Zatím si teď Mirka s Davidem udělají svatební cestu do Egypta ..............a pak se uvidí .

více fotek ve fotoalbu

JPP- přátelé z internetu

________________________________________________________________

 

 

 

 

 

5. SRAZ JPP - 5. - 7. září 2008

 Leštinka na Pardubicku

Obrazek

 

Tentokrát jsme se sešli komplet všichni a navíc přijela i Lidka s manželem Jarkem (byli s námi i  na 1. srazu JPP)

 

Domluvili jsme si i společnou dovolenou i když bohužel na této zase nebudeme všichni.

Jako vloni zvítězil nečekaně Egypt a hotel El Faraana Reef , taky jako vloni.

takže 29.9.2008 odlet

postupně dodám fotky z Leštinky a samosebou posléze i z dovolené.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-D

(dave, 16. 9. 2008 17:41)

Jen načuhuju...

wau!!!!

(Mirka, 16. 6. 2008 21:30)

Super...... už abych si mohla přečíst pokračování.....

skvělé

(Regi, 16. 6. 2008 21:13)

tak se těším na pokračování, je to moc hezké, opět jsi nezklamala.

Díky moc moc moc za přivítání.

:-)

(David, 16. 6. 2008 20:45)

Pěkný počteníčko ;-). Konečně. Už sem nakukuju od oběda a čekám, kdy se tu něco objeví....

bezva

(zdenab, 7. 6. 2008 20:53)

Mileno supr, mě se tyhle tvoje stránky líííbííí

jen načuhuju

(dave, 7. 9. 2007 9:08)

:-D

kontrola ll

(conki, 22. 8. 2007 20:42)

Hotel sedí,ale já chci jet už 27.8.,prý 28.8.budou velké turbulence(u baru v pelešárně:-))

kontrola

(dave, 22. 8. 2007 13:48)

Já šel jen zkontrolovat zda je provedena aktualizece hotelu. Je ;-)

Happy Life Village

(Lukas Mazal, 8. 8. 2007 2:35)

Ahoj Egyptologove. Nahodou jsem narazil na tyto stranky a nezbyva mi nic jineho nez reagovat na vasi planovanou dovolenou. V tomto hotelu jsem stravil tyden minuly rok na podzim a musim jen potvrdit ze podminky na potapeni jsou vynikajici. Fakt parada. Koraly primo u mola a potapecke centrum hned vedle arealu. Jestli muzu doporucit, tak si zajdete primo k tomu centru a domluvte si potapeni primo s instruktorem. Bude to za polovicni cenu nez kdyz vam to zaridi hotel.Pokud budete chtit jeste vedet nejake info tak se mi ozvete na lucobara@seznam.cz Rad vam zodpovim veskere dotazy. Mam v planu jet na stejne misto opet na podzim, ted je tam na me prilis vysoka teplota. S pozdravem Lukin, momentalne pracovne ve Skotsku. Uzite si to.

stáří

(dave, 21. 7. 2007 15:23)

No nevím Mileno, ale já tak rychle nestárnu jako Ty... :-P :-D