Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodně věcí a akcí se točí kolem loděnice a tak se pokusím ji trochu přiblížit nezasvěceným.

Mapa

Obrazek

Obrazek

 

U řeky Lužnice v místě zvaném Soukeník v Sezimově Ústí je to prostě bezkonkurečně nejlepší místo svou polohou. Pokud si sedneme na terásku u loděnice,koukáme přímo na řeku,kam máme přenádherný výhled na jez a celý prostor kolem,ketrý je hojně využíván místními k procházkám a za sluného počasí k opalování a opočinku, sledujeme rybáře,jak tam mnohdy zbytečně vysedávají,ale někdy se i zadaří a to potom slovy chvály nešetříme.Taky nám tohle místo kdekdo závidí ;-)

Na tento obrázek se koukáme z terasy:

Obrazek

Obrazek

 

 

Patří Spartaku a my jako klub "Vodních sportů" máme tuto budovu ve správě. To znamená,že zde máme uloženy lodě a vše co je potřeba při vodáckých sportech,pádla,cesty a pod. Staráme se o údržbu,sečení Obrazektrávy kolem a vůbec ...........aby to tam žilo a to se daří asi ze všeho nejvíce. :-D :-D Slaví se tu různé narozeniny,narození dětí,ale smutně se sejdem i při úmrtí někoho z našich řad, a nebo častěji jen tak, co v panelíáku že jo?Obzvláště,když se dá koukat do zelené barvy celý den.

Protože skoro všichni bydlíme v paneláku a máme to sem na koole doslova 3 - 5 minut,tak o šrumec tady není nikdy nouze,hlavně,když se vyvede počasí. Když je brigáda,je to podstatně horší !!!

Tak sem občas přidám popis nějaké té akce...........ono to bude pořád stejné :-) , ale udělá to radost.

Ve fotogalerii uvidíte fotky z akcí zdařilých,ale i těch neplánovaných , takzvaných "Když přijde slina"

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář